Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Mariolą Szydlik!
„Postanowiliśmy, że nasze marzenia nie będą tylko marzeniami…”
Tak zaczęła się niezwykła historia Marioli i Krzysztofa, którzy kilka lat temu zamienili codzienność w Polsce na życie pod afrykańskim niebem Kenii. Dziś mieszkają w Malindi nad Oceanem Indyjskim i dzielą się swoją fascynującą przygodą poprzez książki, blog „Pod Niebem Kenii”, a także media społecznościowe.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Mariolą Szydlik – podróżniczką, pisarką i autorką serii powieści inspirowanych życiem w Kenii, m.in. „Pod Niebem Kenii” oraz „Włoskie wycieczki”.
Podczas spotkania usłyszymy:
jak wygląda codzienne życie w Kenii,
co skłoniło ich do przeprowadzki do Afryki,
skąd czerpie inspiracje do swoich książek,
oraz wiele niezwykłych historii i ciekawostek z afrykańskiej rzeczywistości.
20 maja (środa)
godz. 18:00
Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie im. Władysława Taczanowskiego
To będzie pełne pasji i inspiracji spotkanie o odwadze do spełniania marzeń, podróżach i życiu w rytmie Kenii.
Serdecznie zapraszamy!


















